Mieszkania Wrocław Śródmieście - promenadywroclawskie.pl

Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście

 

DZIELNICA TĘTNIĄCA ŻYCIEM

Lubisz być w centrum miejskich wydarzeń, a zarazem blisko przyrody? Wyobraź sobie, że mieszkasz w sąsiedztwie Starego Miasta, klimatycznego Nadodrza, blisko terenów zielonych i tylko 10 minut od Rynku.

 

Właśnie tu, wzdłuż głównej odnogi Odry, na powierzchni 15 hektarów z każdym dniem kolorów i kształtów nabiera unikatowy projekt Promenad Wrocławskich. Wizjonerski i szeroko zakrojony sukcesywnie przeradza się w nową dzielnicę miasta – enklawę aktywnego i wygodnego życia.

 

 

DOBRE ŻYCIE ZACZYNA SIĘ OD DOBREJ LOKALIZACJI

Spotkanie z przyjaciółmi w Rynku, romantyczny spacer czy bieg wzdłuż Odry? A może wyprawa rowerowa? Mieszkając w Promenadach Wrocławskich, nigdy nie będziesz się nudzić. Lokalizacja to jeden z największych atutów Promenad. Projekt realizowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry i Kanału Miejskiego, 3 kilometry od ścisłego centrum i blisko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Tu wszystko jest blisko Ciebie i Twoich potrzeb.

 

 

WYŻSZY STANDARD WIDOKU

Promenady Wrocławskie to pod wieloma względami idealne miejsce do zamieszkania. Nie bez powodu już ponad 1300 osób znalazło tu swoje wymarzone mieszkanie! A Ty jeszcze nie? Nic straconego, właśnie ruszyła sprzedaż kolejnego etapu, tym razem zlokalizowanego przy Odrze. W długo wyczekiwanym VIII etapie inwestycji wysokie budynki będą gwarancją niezwykłego widoku. Wyobraź sobie, że ze swojego balkonu delektujesz się malowniczym pejzażem rzeki albo imponującą panoramą miasta. Wybór należy do Ciebie!

 

 

WEJDŹ W WYŻSZY WYMIAR KOMFORTU

W nowym etapie podwyższyliśmy nie tylko budynki, ale też standard. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras. Strefy wejścia zostały zaprojektowane indywidualnie dla każdego z budynków, a elewację wzbogaciliśmy o szlachetne szklane elementy balustrad. Do dyspozycji mieszkańców oddamy duży parking podziemny i ogólnodostępne naziemne miejsca

parkingowe. Jeśli szukasz luksusu, wybierz jeden z 3 apartamentów na ostatnich kondygnacjach, z klimatyzacją i tarasami o powierzchni nawet do 134 m2! A jeśli nie możesz się już doczekać zamieszkania właśnie tu, wzdłuż Odry, skorzystaj z oferty ostatnich gotowych mieszkań z IV i V etapu inwestycji oraz dużego wyboru mieszkań z VI etapu.

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ