Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście

Mieszkania nad Odrą Wrocław - promenadywroclawskie.pl

Mieszkania nad Odrą we Wrocławiu

 

Promenady Wrocławskie to unikatowy w skali kraju projekt. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym jedynie 3 kilometry od wrocławskiego Rynku i wzdłuż głównej odnogi Odry, powstaje nowa dzielnica Wrocławia.

 

Projekt Promenad Wrocławskich realizowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską, który jest najatrakcyjniejszą przestrzenią stolicy Dolnego Śląska. To tu wymagający wrocławianie znajdą idealne miejsce do zamieszkania, pracy i rekreacji. Multifunkcjonalność dzielnicy i jej niepowtarzalny charakter to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność. Na terenie dzielnicy powstaną wyodrębnione strefy – mieszkaniowo-usługowa oferująca mieszkania we Wrocławiu nad Odrą oraz biurowa. Tereny zielone rozlokowane pomiędzy zabudowaniami dzielnicy zapewnią przestrzeń idealną do rekreacji i wypoczynku. Nowe mieszkania Wrocław Śródmieście zapewniają przyszłym lokatorom bezpośredni dostęp do promenady, usytuowanej wzdłuż Kanału Miejskiego rzeki Odry, oraz zrewitalizowanego nabrzeża i deptaku z restauracjami i kawiarenkami. Dodatkowym atutem jest zlokalizowana na terenie inwestycji stacja rowerowa Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

 

Mieszkania w Śródmieściu Wrocławia powstające w ramach Promenad Wrocławskich posiadają zróżnicowaną powierzchnię i rozkład pomieszczeń, balkony lub przestronne tarasy. Dzięki zindywidualizowaniu potrzeb, swoje wymarzone „M” znalazło już na Promenadach ponad 1 000 Klientów, a kolejni mogą  wybierać spośród bogatej oferty  V i VI etapu inwestycji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także ostatnie gotowe mieszkania IV etapu inwestycji.

 

Promenady Business Park to kompleks pięciu budynków biurowych realizowanych w ramach strefy biurowej inwestycji Promenady Wrocławskie. Park o łącznej powierzchni 90 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowany będzie między ul. A. Słonimskiego, planowaną ul. Cz. Miłosza i ul. Trzebnicką. Pierwszym obiektem, który powstał w ramach Promenady Business Park był biurowiec Promenady Epsilon, który na swoją siedzibę wybrały takie firmy jak Quatar Airways, Impel S.A. czy Sinohydro. W drugim należącym do parku biznesowego biurowcu Promenady Zita swoją siedzibę znalazły takie firmy jak: Impel Security Polska, Impel Cleaning, OPM Facility and Services Management oraz lider z branży ciepłowniczej.

 

Na terenie Promenad Wrocławskich przewidziano także niemal 5 000 m2 powierzchni usługowej na parterach budynków.  Lokale dedykowane będą szerokiej gamie odbiorców – od drobnych wytwórców do dużych operatorów sieciowych. Poprzez zdywersyfikowane formy usług będą się one uzupełniać i wspierać. Na terenie osiedla już dziś działa Fresh Market, restauracja, pizzeria, piekarnia, przedszkole, dentysta i weterynarz.

 

Całość koncepcji urbanistycznej, na bazie której powstawać będą kolejne kwartały, opracowała międzynarodowa pracownia architektoniczno – urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego, wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego. Światowej klasy architekt znany jest z kompleksowego, nowoczesnego myślenia o przestrzeni publicznej.

Dlaczego warto wybrać mieszkania we Wrocławiu przy Odrze?

Główną ideą towarzyszącą projektowaniu Promenad Wrocławskich było stworzenie przyjaznej do życia i funkcjonalnej przestrzeni. Miejsca, gdzie możesz poczuć się sobą.

Promenady Wrocławskie – Twoja nowa dzielnica nad rzeką. 

 

Mapa inwestycji - mieszkania Wrocław nad Odrą - promenadywroclawskie.pl

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ