Deweloper

 

Vantage Development S.A. to spółka deweloperska obejmująca zasięgiem cały kraj. Firma swoje działania w dużej mierze koncentruje na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych jakim jest Wrocław. Tutaj też realizuje szereg dużych projektów zarówno mieszkaniowych (m.in. osiedle Centauris, Promenady Wrocławskie) jak i biurowych. Powstające inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia. Dzięki swej architekturze i dostosowanej infrastrukturze rozwijają i kształtują przestrzeń publiczną. Tworzą unikalne, wygodne miejsca do życia i pracy, a tym samym budują przyszłe społeczności miasta.

 

LOGIN CITY NOVY GAJ   LIVING POINT MOKOTÓW   VENA MOKOTÓW   Dom Saski PROMENADY BUSINESS PARK 

 

Nasza największa inwestycja mieszkaniowa to projekt Promenad Wrocławskich, realizowany na terenie o pow. ponad 15 ha. Promenady Wrocławskie są nową, wielofunkcyjną dzielnicą miasta, odpowiadającą w pełni na wszelkie oczekiwania i potrzeby codziennego życia jej mieszkańców.

 

Najwyzsza sprzedaż mieszkań we Wrocławiu w 2015 rok daje nam pozycję lidera na lokalnym rynku i świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy w ciagu zaledwie kilku lat.

Vantage Development realizuje także trzy inwestycje meiszkaniowe w Warszawie.

 

Vantage Development S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od 2012 roku spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

 

 

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ