Moda na zdrowy tryb życia stale się w Polsce rozwija. Możliwości, gdzie można aktywnie odpoczywać także. Jednak większość z nas żyje w niezwykle szybkim tempie. Zagonieni w natłoku codziennych obowiązków, często zapominamy o aktywnym wypoczynku na świeżym powietrzu, niezbędnym dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. A gdyby tak można było spacerować w otoczeniu zieleni niemal po przekroczeniu drzwi własnego mieszkania? Gdyby można było założyć adidasy i pobiec nad rzekę? Gdyby zielone łąki, ścieżki rowerowe czy place zabaw były na wyciagnięcie ręki? Czy nie byłoby nam łatwiej znaleźć czas i chęci na aktywny wypoczynek?
 

Promenady Wrocławskie zostały stworzone z myślą aby przyszli mieszkańcy w pełni mogli się cieszyć chwilami wolnymi od pracy. Do tętniącego życiem wrocławskiego Rynku jest jedyne 10 minut, a jednocześnie inwestycja zlokalizowana jest wzdłuż pięknego Nabrzeża Odry. Ścieżki wzdłuż wałów zachęcają do joggingu lub wycieczki rowerowej z Promenad na Wyspę Opatowicką, do ZOO, czy Parku Szczytnickiego. Zielone łąki i rozłożyste drzewa stwarzają idealne miejsce na rodzinny piknik, a amatorzy sportów wodnych z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Para płynąca kajakami wrocławską Odra
 

Naturalne usytuowanie inwestycji wzdłuż terenów zielonych wokół Odry to nie wszystko. 3 spośród 15 hektarów powierzchni Promenad Wrocławskich przeznaczonych zostało pod parki. Wszystko po to, aby była to dzielnica nie tylko nowoczesna i funkcjonalna, ale przede wszystkim przyjazna mieszkańcom i wychodząca naprzeciw ich potrzebom.
 

Promenady Wrocławskie – Twoja nowa dzielnica nad rzeką.

 

Zobacz wiecej zdjęć
 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ